U srijedu je u Kazališno-koncertnoj dvorani "Ivana Brlić-Mažuranić" održana kazališna predstava za mlade "Adrian Mole". Predstava prikazuje stvarni život jednog Adrijana, okruženoga društvom koje zagađuje okoliš, a on se trudi biti ekološki čist. Nakon predstave dobili smo intervju od Hrvoja Kučkeša, kojem smo postavili nekoliko pitanja na koja nam je rado odgovorio.
Jeste li imali tremu prije dolaska u Slavonski Brod?
- Ne. nisam je imao.
Je li ovo vaš prvi nastup u Brodu?
- Ne, mi smo već u Brodu nekoliko puta gostovali.
Kako ste se osjećali pred brodskom publikom?
- Jako lijepo, bila je puna dvorana, bili su svi dobri i poslušni i nisu nas ometali. Ja sam presretan a nadam se da ste i vi zadovoljni.
Koja vam je najdraža uloga koju ste imali do sada?
- Pa uvijek ona posljednja. Evo, sad ova.
Koja vam je bila prva uloga?
- Tko bi se tog sjećao, to je bilo davno, dok smo bili mali.
Jeste li zadovoljni predstavom?
- Jesmo, to kako smo radili dobro je ispalo.
I za kraj ćemo vam odati jednu malu tajnu. Glumci uopće ne izgledaju onako kako ih vidite dok dok ih gledate na TV-u ili predstavi. Oni su zapravo obični ljudi koji samo imitiraju likove za koje dobiju zadatak. Svi smo mi isti - i ti, i on, ili neki glumci poput Julie Roberts ili Brada Pitta.
Mislav Omerbašić i Josip Glavić
/članak poslao Mislav e-mailom na HelpDesk a objavila ga Dora/
U Svijetu vijesti...
